Mgr. Stanislava Trojáková

neděle, 10 březen 2019 12:45

Volejbal

Na poslední školní den před jarními prázdninami jsme připravili oblastní kolo ve volejbale základních škol. Soutěž je postupová a do okresního kola pokračují družstva z prvních a druhých míst. Do turnaje se přihlásily 4 týmy děvčat a 3 týmy chlapců. V chlapecké soutěži zvítězila SSZŠ, na 2. místě skončila ZŠ Meziboří a 3. místo obsadila ZŠ s RVJ. Vítězným dívčím týmem je opět SSZŠ, druhé místo patří ZŠ s RVJ, na 3. místě skončila naše děvčata a 4. místo obsadila ZŠ Meziboří. Naši školu reprezentovaly: Anička Břicháčová, Eva Gaubeová, Eliška Andělová, Lucie Dufková, Klára Hochelová, Eliška Zárubová a Bára Kilbová. Děkujeme děvčatům za reprezentaci školy, též děkujeme za pomoc zapisovatelkám ze sexty a rozhodčím z kvinty.

 

čtvrtek, 03 leden 2019 10:17

Passo Tonale 2018

Po roce jsme opět vyrazili se studenty na lyžovačku do italských Alp. Sluníčko nám přálo a sněhu také bylo dostatek. Všichni jsme se vrátili v pořádku a v plné síle. Doufám, že se nám příští rok zadaří jako letos a opět vyrazíme za lyžováním a zpříjemníme si období před Vánocemi. Mgr. Jan Bertlík.

 

pondělí, 10 prosinec 2018 18:15

Vánoční volejbalový turnaj

K velmi příjemnému sportovnímu setkání došlo v sobotu 8. 12. ve sportovní hale Koldům, kde proběhl tradiční vánoční volejbalový turnaj studentů, absolventů, rodičů a přátel školy. Do turnaje se přihlásilo 10 družstev. Současní studenti dokázali sestavit 4 družstva, což nás velice potěšilo. Nejlépe si vedli absolventi z r. 2012 ve složení Jakub Korous, Libor Šlechta, Petr Hrubeš a Veronika Malá. Na 2. místě skončil absolventský tým ve složení Jarka Šípková a Gábina Samošová (r. 2004), Pavel Říman a Michal Janovský (r.1999) a Ota Šimek (2001). 3. místo patří týmu z JIřetína, který byl zastoupen studentem Petrem Dubnem z 3.A, jeho rodiči a přáteli. Děkujeme všem zúčastněným k vytvoření příjemné sportovní a společenské atmosféry, děkujeme též rozhodčím Milanu Štičkovi, Adéle Schmidtové a MUDr. Petru Doudovi a zapisovatelkám Ladě Schmidtové, Hance Dao, Šárce Studničkové, Ivaně Galové a Anně Mrázové. Budeme se těšit na další ročník turnaje, a to 7. 12. 2019. Některá družstva jsou již přihlášena :-).

 

pátek, 30 listopad 2018 13:24

Okresní kolo ve volejbale SŠ

V pátek 30. 11. se naše volejbalistky zúčastnily turnaje, na kterém si zahrály se čtyřmi mosteckými školami. Po jedné prohře a třech výhrách skončily na krásném druhém místě. Děvčata předvedla excelentní hru a opět se potvrdilo pravidlo, že čím silnější soupeř, tím kvalitnější hra :-). Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy. Hráčky: Sabina Faberová, Tereza Posuchová, Adéla a Lada Schmidtovy, Natálie Polmová, Karolína Vlková, Nela Kratochvílová, Sára Šulcová, Adéla Nosková a Aneta Maternová.

 

neděle, 11 listopad 2018 20:40

Projektový den primy

Pro primu jsme připravili projektový den ve sportovním duchu. Všichni primáni absolvovali osmiboj. Discipliny jsou součástí celostátního projektu "Odznak všestrannosti olympijských vítězů". V kategorii dívek zvítězila Adéla Dundrová, 2. místo patří Barboře Balášové a na 3. místě skončila Ema Černohorská. Vítězem chlapecké kategorie je Samuel Krátký, 2. místo získal Karel Sýkora a 3. místo obsadil Angel Nikolov. Gratulujeme, chválíme všechny účastníky za snahu a sportování v příjemné atmosféře. Stanislava Trojáková a Vadim Všetula.

 

úterý, 06 listopad 2018 17:35

Stolní tenis

Dne 6. 11. se naši stolní tenisté zúčastnili krajského kola v Litoměřicích, a to v kategorii ZŠ (dívky) a SŠ(chlapci). Do tohoto kola postoupili po vítězství v říjnovém okresním kole, které se konalo v Mostě. Naše dvojčlenné družstvo dívek zvítězilo nad všemi soupeři (Litoměřice, Děčín a Ústí n/L) a stalo se vítězem turnaje. V soutěži chlapců bylo velmi těžké obstát, bylo zde mnoho vynikajících hráčů. Děkujeme všem závodníkům za reprezentaci školy a blahopřejeme dívkám ke krásnému umístění. Účastníci: Eliška Zárubová, Klára Hochelová (kva), David Záruba (kvi), Jan Vykouk, Jan Králíček a Tomáš Ziegler (okt).

 

 

úterý, 06 listopad 2018 14:12

Okresní kolo v basketbalu SŠ

23. října se naše basketbalistky zúčastnily turnaje středních škol. Soutěže se zúčastnilo 5 družstev a po dvou vítězstvích a dvou prohrách obsadil náš tým pěkné 3. místo. Gratulujeme. Účastníci: Polmová Natálie, Zábojníková Kateřina, Kopecká Anna, Schmidtová Lada, Rebeca, Šulcová Sára a Faberová Sabina.

 

středa, 10 říjen 2018 14:11

Stolní tenis

Děkujeme Elišce Zárubové a Kláře Hochelové za pěkný výkon v okresním kole stolního tenisu.Soutěže dívek se zúčastnilo 5 družstev, naše děvčata s velkým přehledem vyhrála všechna utkání a postoupila do krajského kola, které se bude konat 6. listopadu v Litoměřicích. Gratulujeme :-).

 

 

úterý, 26 červen 2018 16:18

Projektový den primy

V rámci projektového dne si primáni otestovali všestrannou fyzickou zdatnost. Discipliny jsou součástí "Odznaku všestrannosti olympijských vítězů", jehož autory jsou desetibojaři Robert Změlík a Roman Šebrle. Soutěž obsahuje 10 disciplin.Pro primány jsme připravili osmiboj, jelikož v roce 2018 si připomínáme významná výročí českých a československých dejin. Žáci v jednom dopoledni absolvovali běh na 50 m, hod medicinbalem, přeskoky přes švihadlo (4 způsoby během 2 min), trojskok, kliky po dobu 2 min, leh sed za 2 min, běh 1 km a driblink kolem met vzdálených 10 m v čase 2 min. Mezi děvčaty si nejlépe vedla Sabina Rousová (4660 bodů), Anna Břicháčová (4310 b) a Marie Hovorková (3960 b). Nejlepšími osmibojaři byli David Pech (4800 b), Martin Dolniak (4240 b) a Matěj Červenka (3830 b). Chtěli bychom pochválit všechny žáky za snahu a aktivní přístup. 

 

 

středa, 13 červen 2018 07:56

Sportovně-turistické kurzy

Třídy 3.A a septima se zúčastnily sportovně-turistických kurzů v Zásadě u Kadaně v termínech 28. 5. – 1. 6. a 4. 6. – 8. 6. Náplní těchto akcí byla cykloturistika, kanoistika a slaňování.Počasí navodilo příjemnou atmosféru, žáci se potili na kolech, dobrovolně i nedobrovolně se osvěžili v řece Ohři a při slaňování někteří překonali sami sebe. Děkujeme všem zúčastněným za bezproblémový průběh kurzů. Stáňa Trojáková, Jan Bertlík, Jiří Troják a Olga Šindlerová.

 

 

AKTUÁLNĚ Z GYMNÁZIA

 
 

Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.