Mgr. Stanislava Trojáková

neděle, 11 listopad 2018 20:40

Projektový den primy

Pro primu jsme připravili projektový den ve sportovním duchu. Všichni primáni absolvovali osmiboj. Discipliny jsou součástí celostátního projektu "Odznak všestrannosti olympijských vítězů". V kategorii dívek zvítězila Adéla Dundrová, 2. místo patří Barboře Balášové a na 3. místě skončila Ema Černohorská. Vítězem chlapecké kategorie je Samuel Krátký, 2. místo získal Karel Sýkora a 3. místo obsadil Angel Nikolov. Gratulujeme, chválíme všechny účastníky za snahu a sportování v příjemné atmosféře. Stanislava Trojáková a Vadim Všetula.

úterý, 06 listopad 2018 17:35

Stolní tenis

Dne 6. 11. se naši stolní tenisté zúčastnili krajského kola v Litoměřicích, a to v kategorii ZŠ (dívky) a SŠ(chlapci). Do tohoto kola postoupili po vítězství v říjnovém okresním kole, které se konalo v Mostě. Naše dvojčlenné družstvo dívek zvítězilo nad všemi soupeři (Litoměřice, Děčín a Ústí n/L) a stalo se vítězem turnaje. V soutěži chlapců bylo velmi těžké obstát, bylo zde mnoho vynikajících hráčů. Děkujeme všem závodníkům za reprezentaci školy a blahopřejeme dívkám ke krásnému umístění. Účastníci: Eliška Zárubová, Klára Hochelová (kva), David Záruba (kvi), Jan Vykouk, Jan Králíček a Tomáš Ziegler (okt).

úterý, 06 listopad 2018 14:12

Okresní kolo v basketbalu SŠ

23. října se naše basketbalistky zúčastnily turnaje středních škol. Soutěže se zúčastnilo 5 družstev a po dvou vítězstvích a dvou prohrách obsadil náš tým pěkné 3. místo. Gratulujeme. Účastníci: Polmová Natálie, Zábojníková Kateřina, Kopecká Anna, Schmidtová Lada, Rebeca, Šulcová Sára a Faberová Sabina.

středa, 10 říjen 2018 14:11

Děkujeme Elišce Zárubové a Kláře Hochelové za pěkný výkon v okresním kole stolního tenisu.Soutěže dívek se zúčastnilo 5 družstev, naše děvčata s velkým přehledem vyhrála všechna utkání a postoupila do krajského kola, které se bude konat 6. listopadu v Litoměřicích. Gratulujeme :-).

úterý, 26 červen 2018 16:18

V rámci projektového dne si primáni otestovali všestrannou fyzickou zdatnost. Discipliny jsou součástí "Odznaku všestrannosti olympijských vítězů", jehož autory jsou desetibojaři Robert Změlík a Roman Šebrle. Soutěž obsahuje 10 disciplin.Pro primány jsme připravili osmiboj, jelikož v roce 2018 si připomínáme významná výročí českých a československých dejin. Žáci v jednom dopoledni absolvovali běh na 50 m, hod medicinbalem, přeskoky přes švihadlo (4 způsoby během 2 min), trojskok, kliky po dobu 2 min, leh sed za 2 min, běh 1 km a driblink kolem met vzdálených 10 m v čase 2 min. Mezi děvčaty si nejlépe vedla Sabina Rousová (4660 bodů), Anna Břicháčová (4310 b) a Marie Hovorková (3960 b). Nejlepšími osmibojaři byli David Pech (4800 b), Martin Dolniak (4240 b) a Matěj Červenka (3830 b). Chtěli bychom pochválit všechny žáky za snahu a aktivní přístup.

středa, 13 červen 2018 07:56

Sportovně-turistické kurzy

Třídy 3.A a septima se zúčastnily sportovně-turistických kurzů v Zásadě u Kadaně v termínech 28. 5. – 1. 6. a 4. 6. – 8. 6. Náplní těchto akcí byla cykloturistika, kanoistika a slaňování.Počasí navodilo příjemnou atmosféru, žáci se potili na kolech, dobrovolně i nedobrovolně se osvěžili v řece Ohři a při slaňování někteří překonali sami sebe. Děkujeme všem zúčastněným za bezproblémový průběh kurzů. Stáňa Trojáková, Jan Bertlík, Jiří Troják a Olga Šindlerová.

pondělí, 14 květen 2018 16:50

Finále volejbalové ligy ZŠ

Finále 21. ročníku volejbalové ligy se konalo za účasti 4 týmů, kterým se podařilo během tohoto školního roku odehrát všechny zápasy. Bohužel, 3 školy utkání neodehrály, tudíž nemohly být na finále pozvány.Turnaj se konal 14. 5. na hřišti Gymnázia Litvínov za krásného slunečného počasí. Náš tým porazil ZŠ Janov a SSZŠ a jelikož prohrál se ZŠ Meziboří, skončil na pěkném 2.místě. Děkujeme za účast Sabině Faberové, Ladě Schmidtové, Adéle Schmidtové, Báře Kohoutové, Tereze Posuchové, Julii Jarolímové a Martinovi Lencovi.

pondělí, 14 květen 2018 11:29

Pohár Josefa Masopusta, krajské kolo.

Velká gratulace klukům za reprezentaci školy a velmi pěkné umístění.

Přijeli jsme na turnaj a nebyli jsme favorité, kluci překvapili všechny včetně mě.Semkli se a podali velmi bojovné výkony.Prohráli jsme pouze se SPŠ Most a v zápase o 3. místo jsme zvítězili nad Roudnicí. Všem klukům bych chtěl ještě jednou poděkovat. Jan Bertlík

čtvrtek, 19 duben 2018 09:19

Krajské kolo ve volejbale

Naše volejbalistky v kategorii starších žákyň postoupily z okresního kola do kraje. Turnaj se konal 17. 4. v Jirkově a zúčastnilo se jej 5 dívčích družstev (ZŠ Jirkov, ZŠ Lovosice, ZŠ Žatec, Gymnázium Děčín a naše gymnázium). Naše děvčata dvakrát zvítězila, dvakrát utrpěla prohru a výsledkem bylo krásné 3. místo, za které jim blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy. Je to nejlepší výsledek, kterého naše volejbalistky v této kategorii dosáhly. Hráčky: Sabina Faberová, Adéla Schmidtová, Lada Schmidtová, Tereza Posuchová, Barbora Kohoutová a Julie Jarolímová.

úterý, 17 duben 2018 19:34

Finále volejbalové ligy SŠ

Volejbalová liga je soutěž, kterou hrají středoškolští volejbalisté dvoukolově od října do března. Odehrává se zvlášť v mostecké divizi (Gymnázium Most, SPŠ a SOŠGS, SŠDVS, SPgŠ a OA, SSŠMEP) a divizi litvínovské (Gymnázium Litvínov, SOŠ Hamr, Schola Humanitas). Finále, které se konalo 17. 4. v litvínovské sportovní hale, se zúčastnila všechna družstva. Zvítězila SPŠ a SOŠGS Most, na 2. místě skončilo Gymnázium Most a 3. místo obsadilo naše volejbalové družstvo ve složení Miroslav Paluka, Jirka Smola, Antonín Novák, Ondra Novák, Štěpán Bajt, Michaela Gajdošíková a Karolína Havlíčková. 3. místo je velkým úspěchem a je příjemným ukončením školní volejbalové reprezentace, jelikož pro téměř všechny hráče - maturanty, byla tato akce poslední. Děkujeme a těšíme se na shledání ve vánočním volejbalovém turnaji žáků a absolventů :-).