středa, 04 březen 2020 18:52

Olympiáda ze zemáku plná zlata (aktualizováno)

Napsal(a)
Vítězové zeměpisné soutěže Vítězové zeměpisné soutěže

Téměř neuvěřitelný výsledek okresního kola olympiády ze zeměpisu! Naši borci T. Vitoušek (PRI), S. Koláček (SEK) a O. Bursík (KVA) jsou zlatí, a to ve všech kategoriích. Pánové, velká gratulace, jste výborní a moc vám blahopřejeme! Držíme palce do dalšího kola a věříme, že cenné kovy opět přivezete. Super zpráva!

Příspěvek od Mgr. Vadima Všetuly:

Naši studenti se 26. 2. 2020 zúčastnili okresního kola zeměpisné olympiády a zaznamenali tu opravdu obdivuhodný úspěch. V kategorii A – 6. třídy obsadil 1. místo Tobijáš Vitoušek, přičemž na druhého v pořadí  měl náskok 15 bodů. Ve stejné kategorii se zaskvěl i Kristián Vagaši na páté pozici.

Kategorii B – 7. třídy ovládl náš Samuel Koláček, když už po prvním kole při práci s atlasem dosáhl  neuvěřitelných 40 bodů a získal tím rozhodující náskok. Obhájil tak svou pozici z loňského roku. Na 13. pozici pak skončila Adéla Dundrová.

Zlatý hattrick pak završil v kategorii C  Ondřej Bursík, který sváděl urputný boj nejen se studenty z jiných škol, ale i s naším Michalem Škoudlilem. Ten se nakonec umístil na skvělém 5. místě.

V kategorii středních škol se nejlépe umístil  Petr Duben na 4. místě.

Naši tři vítězové tak postupují do krajského kola, které proběhne 25. 3. 2020 v Ústí nad Labem. Gratulujeme a přejeme mnoho štěstí.

Číst 1306 krát Naposledy změněno úterý, 02 březen 2021 06:13

AKTUÁLNĚ Z GYMNÁZIA