pátek, 12 únor 2021 12:09

Ještě jeden pohled na úspěch v projektu Vizionáři Mostecka

Napsal(a)
Sedící žáci vítězného projektu. Sedící žáci vítězného projektu.

 

V říjnu minulého roku se přihlásilo 5 studentů naší školy do environmentálně-vzdělávacího projektu VIZIONÁŘ, pořádaného VÚHU Most – Ekologickým centrem Most pro Krušnohoří. Úkolem týmu bylo vytvořit projekt na téma využitelnosti mostecké krajiny pro budoucí generace, konkrétně oblasti dolu ČSA po ukončení těžby. Během října se přihlášené týmy seznámily s terénem i odborným výkladem na téma rekultivace. Následně byl projekt pozastaven. Vzhledem k stálé nepříznivé situaci týmy spolupracovaly pouze on-line, přesto vypracovaly svůj projekt a odeslaly ho k posouzení v termínu odevzdání do 25.1.2021. Náš tým ve složení: Jarolímová Julie, Koucká Karolína, Marková Klára, Paluška Jan, Schmidtová Adéla obsadil 1. místo. Další informace o projektu najdete na následujícím odkazu.

http://www.ecmost.cz/clanky.php?page=projekt_vizionari

Celému týmu blahopřejeme!!!

Jana Červenková

Číst 622 krát Naposledy změněno pondělí, 01 březen 2021 13:09

AKTUÁLNĚ Z GYMNÁZIA