Mgr. Stanislava Trojáková

úterý, 04 červen 2024 18:21

Sportovně-turistický kurz

 Třídy septima a 3.A se zúčatnily kurzu v termínu od 27. 5. do 31. 5., jehož náplní byla hlavně cyklistika a kanoistika. Program nám trochu zkomplikovalo deštivé počasí ale všechny naplánované činnosti jsme nakonec absolvovali. Na kole jsme ujeli cca 50 km, skupinka dobrovolníků přidala dalších 20 km, ostatní si vyšlápli na stolovou horu Úhošť. Po tréninku na klidné řece jsme sjeli Ohři ze Stráže nad Ohří do Perštejna, a to za velmi nepříznivého počasí. Studenti si odvezli spoustu zážitků, příjemných i nepříjemných, takový je život ...:-)

tělocvikáři

úterý, 21 květen 2024 12:09

Finále volejbalové ligy ZŠ

 

Finále volejbalové ligy se konalo 21. 5. v našich dvou tělocvičnách, a to za účasti 5 týmů základních škol ( ZŠ Meziboří, ZŠ Ruská, 3. ZŠ, SSZŠ, GymLit). Družstva jsou smíšená, podmínkou jsou 2 dívky v týmu. Některá družstva byla velmi vyrovnaná, bojovalo se o každý míč. S třemi výhrami a jednou remízou zvítězilo naše družstvo ve složení: Šimon Kopal, Filip Vycpálek, Denis Dolejš, Martin Holý, Andrea Pilná a Vendula Galliková. Děkujeme za reprezentaci školy, velké poděkování také patří rozhodčím Mie Holčákové a Aničce Břicháčové a zapisovatelkám Lucii Kubášové, Kamile Glaserové, Aničce Johanové A Leontýně Kotmelové.  

pondělí, 22 duben 2024 12:44

Finále volejbalové ligy SŠ

 

22. 4. jsme zorganizovali závěrečný volejbalový turnaj, který se konal v našich dvou tělocvičnách za účasti sedmi středoškolských týmů. Volejbalová liga běžela od října do dubna a na základě výsledků vzájemných zápasů se týmy probojovaly do skupiny o 1. - 4. místo a o 5. - 7. místo. Naši hráči byli v základních kolech úspěšní a ve finálové skupině skončili na nepopulárním 4. místě. I tak jim patří velká pochvala za pěkný výkon a maximální nasazení. Hráči: Kristián Vagaši, Jan Peca, Anička Břicháčová, Mia Holčáková, Tereza Hurtová a Linda Berková. Děkujeme za reprezentaci školy.

tělocvikáři

středa, 27 březen 2024 12:34

Velikonoční laťka

 

Jak název napovídá, Velikonoční laťka je soutěž ve skoku vysokém. Naše dvě studentky prošly kvalifikací, která proběhla na SOŠ Hamr a postoupily do hlavní části soutěže, která se konala 27. 3. ve Sportovní hale Koldům. Tereza Hurtová (1.A) obsadila s výkonem 144 cm krásné 2. místo a Mia Holčáková (KVI) přeskočila laťku ve výši 136 cm a obsadila pěkné 3. místo. Děvčatům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

středa, 27 březen 2024 11:40

Projektový den - míčový pětiboj

 

Projektového dne se zúčastnilo15 žáků, kteří se rozdělili do tří družstev. Týmy soutěžily v basketbalu, florbalu, ragby, kopané a přehazované. Byli jsme svědky velkého sportovního nasazení, při ragby to byl boj o život :-). Vítězné družstvo získalo sladkou odměnu.

úterý, 26 březen 2024 09:50

Lyžařský kurz

Lyžařského výcviku se letos zúčastnilo 38 studentů. Počasí nám přálo, letošní sněhové podmínky nebyly optimální ale sjezdové tratě byly připravené. Nikomu se nic nestalo a s dobrou náladou jsme se vrátili zpět do školy.

Jan Bertlík

čtvrtek, 04 leden 2024 11:15

Lyžařský kurz v Itálii

 

Po roce jsme opět vyrazili na lyžařský kurz do zahraničí. Počasí nám přálo, nikdo z 20 studentů se nezranil a maximálně jsme využili podmínky na krásnou lyžovačku v italských horách plných sněhu a zalitých sluncem. Budeme se těšit opět na příští zimu. Děkujeme panu řediteli, že nám vychází vstříc a každoročně nám umožňuje výjezd do Alp.

pondělí, 18 prosinec 2023 12:52

Okresní kolo ve florbalu SŠ

 

Naši hráči se v pondělí 18. 12. zúčastnili turnaje ve florbalu, který proběhl ve Sportovní hale Koldům. Soutěžily zde 4 týmy a po vítězství nad SPŠ Litvínov a SŠ diplomacie a dále po prohře se SŠ Educhem získali pěkné druhé místo. Děkujeme všem hráčům za reprezentaci školy.

pátek, 15 prosinec 2023 12:19

Školní turnaj v kopané

Dne 13.12. jsme si předvánoční období zpříjemnili školním turnajem ve fotbale. Týmy byly rozděleny do dvou skupin z nich vždy postoupili dva týmy až do velkého finále, kde zvítězil tým „ZMRZLINÁŘI“, kterým touto cestou ještě jednou gratulujeme. Turnaj probíhal v přátelské atmosféře v průběhu celého dopoledne a pevně věříme, že se nám organizace celého turnaje povedla na výbornou. Všem, kteří se na turnaji podíleli, tímto děkujeme, stejně tak jako všem zúčastněným za jejich fair play hru a dobré výkony.

Kája Kýček, oktáva

 

pondělí, 11 prosinec 2023 19:34

Okresní kolo v silovém čtyřboji

 

8. 12. se naše čtyřlenné družstvo siláků zúčastnilo soutěže v čtyřboji, která se konala v mosteckém fitness centru Bulldog. Soutěžilo se v trojskoku, benchi, shybech a svisu vznesmo. Naši hoši soupeřili se sedmi středními školami a obsadili v této náročné soutěži moc pěkné 5. místo. Náš tým: Marek Šilhavý, Jiří Vetešník, Radek Tondr a Robert Kříž. Děkujeme za reprezentaci školy. 

AKTUÁLNĚ Z GYMNÁZIA