Mgr. Stanislava Trojáková

čtvrtek, 21 září 2023 10:26

Volejbalový turnaj SŠ dívek

 

Dne 20. 9. se naše studentky zúčastnily okresního kola ve volejbalu SŠ. Hrálo se ve dvou skupinách po čtyřech, ve své skupině děvčata zvítězila. V semifinálovém a finálovém zápasu prohrála, takže z turnaje dovezla pomyslnou bramborovou medaili. Děkujeme hráčkám za velké herní nasazení a za reprezentaci školy. 

čtvrtek, 21 září 2023 10:22

Bronzoví volejbalisté.

 

Naši volejbalisté se zúčastnili středoškolského turnaje, který se konal v Mostě dne 19. 9. za účasti sedmi škol. Ve své skupině skončili na 2. místě, v semifinálovém utkání prohráli a v boji o 3. místo zvítězili. Blahopřejeme a děkujeme hráčům za reprezentaci školy.

čtvrtek, 29 červen 2023 11:24

Ochrana člověka za mimořádných situací

Studenti naší školy se zúčastnili „branného dne“, kde si vyzkoušeli a dozvěděli se spoustu zajímavých věcí, otestovali své teoretické a praktické znalosti a dovednosti. Byla pro ně připravena tato stanoviště: hasiči, střelba ze vzduchovky, dopravní výchova, hod granátem na cíl, první pomoc, první pomoc při autonehodě, městská policie – prevence, policie ČR, příroda – poznávačka, městská policie, topografie a překážková dráha. Věříme, že i pro studenty to bylo příjemně strávené dopoledne.

středa, 28 červen 2023 18:45

Projektový den – vodní sporty

19 studentů se zúčastnilo projektového dne s náplní vodních sportů. Na jezero Most dorazili na kolech a všichni si vyzkoušeli paddleboard, motorový člun a jachtu. Bylo to velmi příjemné dopoledne a věříme, že si studenti odvezli spoustu nových zážitků.

úterý, 27 červen 2023 13:45

Sportovní den

27. 6. se žáci zúčastnili sportovního dne, který se konal ve sportovním areálu Meziboří. Přehazované se zúčastnilo rekordních 10 družstev, na kopanou se přihlásily 3 týmy, prima a sekunda hrály vybíjenou a 20 přihlášených žáků na cyklistiku bylo také rekordním číslem. Na všech hřištích byla vidět příjemná atmosféra a všechny zápasy bylo zajímavé sledovat.

 

pondělí, 26 červen 2023 11:52

Třídní výlet 2.A

 

Na kole i MHD na jezero Most, slunce, koupání, fotbálek, káva, párek v rohlíku... :-). Velmi příjemné dopoledne s fajn studenty 2.A.

úterý, 13 červen 2023 12:18

Finále volejbalové ligy ZŠ

Volejbalová liga běží od října do května a jejím vyvrcholením je finálový turnaj, který se letos konal 13. 6. v tělocvičnách našeho gymnázia. Celoroční ligu hrálo 5 škol a finále se zúčastnily 4 školy (ZŠ Ruská odstoupila). K vidění byl pěkný volejbal, hrálo se na 2 vítězné sety a v některých případech to byl rovnocenný boj. Jako 4. se umístila ZŠ Meziboří, 3. místo obsadila ZŠ Horní Jiřetín, na druhém místě skončila 3.ZŠ a 1. místo vybojoval náš tým ve složení: Mia Holčáková,3 sourozenci Vagašiovi, Šimon Kopal, Filip Vycpálek, Pavel Šváb, Viktorka Koláčková, Amélie Podroužková a Andrea Pilná. Děkujeme hráčům za reprezentaci školy, hráli opravdu výborně. Též děkujeme rozhodčím Aničce Břicháčové a Jiřímu Hasilíkovi a zapisovatelkám Aničce Johanové, Leontýně Kotmelové, Kamile Glaserové a Lucii Kubášové.  

tělocvikáři 

pondělí, 05 červen 2023 07:00

Sportovně-turistický kurz septimy a 3.A

 29. 5. se studenti 3.A a septimy vydali na kolech z Malého Háje do Zásady u Kadaně (cca 45 km). Postavili si stany a v dalších dnech je čekal výcvik na kánoích, výjezd na kolech kolem řeky Ohře (27 km) a výšlap na stolovou horu Úhošť, kde si mohli užít krásný výhled na Krušné a Doupovské hory. Na poslední den kurzu byl naplánován sjezd řeky Ohře (18 km). Vody bylo málo ale studenti vše zvládli, sem tam nějaká loď se cvakla ale vzhledem k velmi příjemnému slunečnému počasí to nikomu až tak nevadilo :-). Chtěli bychom pochválit obě třídy za příjemnou atmosféru a za vstřícný přístup ke všem úkolům, které jsme pro ně připravili. Děkujeme.

tělocvikáři

úterý, 09 květen 2023 08:38

Velký úspěch Patricie Makovičkové

 

Ve dnech 27. 4. - 30. 4. 2023 se v Káhiře uskutečnil závěrečný závod série World cup 2023. Českou republiku reprezentovaly 3 gymnastky, mezi nimi i studentka našeho gymnázia Patricie Makovičková (1.A). Soutěžila ve dvou disciplinách, přeskoku a prostných. Velkého úspěchu dosáhla v kvalifikaci přeskoku, kde předvedla 2 excelentní skoky, obsadila krásné 7. místo a postoupila do finále. Zde si též "vyskákala" pěkné 7. místo. Gratulujeme Patricii za skvělou reprezentaci jak České republiky, tak i našeho gymnázia.

pátek, 28 duben 2023 07:26

Finále volejbalové ligy 2023

 

Celoroční volejbalová liga vyvrcholila dne 27. 4. finálem, kterého se zúčastnilo 7 středních škol (cca 70 hráčů). Dle výsledků v základních kolech byly týmy rozděleny do skupiny A, kde bojovaly o 1. - 4. místo a skupiny B, kde hrály o 5. - 7. místo. Vítězem se stala VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most. Děkujeme našim hráčům za reprezentaci školy (Jiří Hasilík, Kája Petránková, Káťa Bočkajová, Sára Kunertová, Anička Břicháčová, Marek Šilhavý, Kája Vocásková, Jan Peca, Marie Vorlová), všem účastníkům za velmi příjemnou atmosféru a v neposlední řadě patří poděkování děvčatům z tercie za pomoc při organizaci turnaje. (Lucie Kubášová, Anna Johanová, Kamila Glaserová a Leontýna Kotmelová). Budeme se těšit na další, již 24. ročník volejbalové ligy.

AKTUÁLNĚ Z GYMNÁZIA