JAZYKOVÉ SOUTĚŽE
PŘÍRODOVĚDNÉ SOUTĚŽE
3. místo ... Štěpán Vrzák (prima) ... Matematická olympiáda, okresní kolo, kategorie Z6
7. místo ... Andrea Pilná (prima) ... Matematická olympiáda, okresní kolo, kategorie Z6
6. místo ... Jakub Michálek (tercie) ... Matematická olympiáda, okresní kolo, kategorie Z8
8. místo ... Karolína Vocásková (tercie) ... Matematická olympiáda, okresní kolo, kategorie Z8
12.–13. místo ... Adam Fišer (tercie) ... Matematická olympiáda, okresní kolo, kategorie Z8
11.–12. místo ... Petr Fryček (loňská kvinta) ... Matematická olympiáda, krajské kolo, kategorie C
7. místo ... Kateřina Balášová (4. A) ... Chemická olympiáda, krajské kolo
8. místo ... Lukáš Městka (4. A) ... Chemická olympiáda, krajské kolo
10. místo ... Vojtěch Vyskočil (4. A) ... Chemická olympiáda, krajské kolo
1. místo ... Kristian Vagaši (prima) ... Matematický klokan, okres Most
1. místo ... Ondřej Bursík (kvinta) ... Matematický klokan, okres Most
2. místo ... Jiří Hasilík (1. A) ... Matematický klokan, okres Most
1. místo ... Julie Jarolímová, Karolína Koucká, Klára Marková, Jan Paluška, Adéla Schmidtová (septima) ... Visionáři Mostecka (enviromentální soutěž firmy Sev.en Energy)
29. místo ... Pavel Souček (kvinta) ... Chemická olympiáda, kategorie C, krajské kolo
30. místo ... Daniel Příbrský (2. A) ... Chemická olympiáda, kategorie C, krajské kolo
62. místo ... Milena Illková (1. A) ... Chemická olympiáda, kategorie C, krajské kolo
26. místo ... Klára Marková (septima) ... Chemická olympiáda, kategorie B, krajské kolo
8. místo ... Michal Škoudlil (kvinta) ... Fyzikální olympiáda, kategorie D, krajské kolo
20. místo ... Ondřej Bursík (kvinta) ... Fyzikální olympiáda, kategorie D, krajské kolo
34. místo ... Julie Jarolímová (septima) ... Biologická olympiáda, kategorie A, krajské kolo
21. místo ... Ondřej Bursík (kvinta) ... Biologická olympiáda, kategorie B, krajské kolo
27. místo ... Aleš Novák (1. A) ... Biologická olympiáda, kategorie B, krajské kolo
47. místo ... K. Vagaši, S. Serdulová, L. Drdová (sekunda) ... MaSo, republikové kolo
87. místo ... L. Kubášová, L. Kotmelová, A. Johanová (prima) ... MaSo, republikové kolo
98. místo ... Š. Vrzák, M. Získal, K. Harant (prima) ... MaSo, republikové kolo
128. místo ... A. Pilná, S. Druhošová, V. Vagašiová (prima) ... MaSo, republikové kolo
SPOLEČENSKOVĚDNÍ SOUTĚŽE
3. místo ... David Fleischmann (prima) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
7. místo ... Lucie Kubášová (prima) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
9. místo ... Štěpán Vrzák (prima) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
3. místo ... Kristián Vagaši (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
4. místo ... Jana Johanová (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
7. místo ... Tobijáš Vitoušek (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
3. místo ... Samuel Koláček (tercie) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
1. místo ... Marie Hovorková (kvarta) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
7. místo ... Florian Štembera (kvarta) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
4. místo ... Ondřej Bursík (kvinta) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
1. místo ...Tereza Posuchová (septima) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
6. místo ... Sabina Faberová (septima) ... Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
SPORTOVNÍ SOUTĚŽE
OSTATNÍ SOUTĚŽE