JAZYKOVÉ SOUTĚŽE
3. místo ... Tomáš Bolech (sekunda) ... Soutěž v německém jazyce, kategorie I., okresní kolo
3. místo ... Lucie Kubášová (tercie) ... Soutěž v německém jazyce, kategorie II.B, okresní kolo
2. místo ... Ondřej Bursík (septima) ... Soutěž v německém jazyce, kategorie III., okresní kolo
1. místo ... Stella Krejcarová (sekunda) ... Soutěž v anglickém jazyce, kategorie VG I. B, okresní kolo
3. místo ... Jakub Falář (sekunda) ... Soutěž v anglickém jazyce, kategorie VG I. B, okresní kolo
3. místo ... Klára Mrázová (kvarta) ... Soutěž v anglickém jazyce, kategorie II. B, okresní kolo
4. místo ... Tereza Valkovičová (kvarta) ... Soutěž v anglickém jazyce, kategorie II. B, okresní kolo
2. místo ... Jana Koláčková (septima) ... Olympiáda v ČJ, kategorie II., okresní kolo
11. místo ... Lucie Vrabcová (kvinta) ... Olympiáda v ČJ, kategorie II., okresní kolo
PŘÍRODOVĚDNÉ SOUTĚŽE
4. místo ... Dominik Worth (prima) ... úspěšný řešitel, Pythagoriáda, kategorie 6. ročník, okresní kolo
23.–24. místo ... Petr Peksa (prima) ... Pythagoriáda, kategorie 6. ročník, okresní kolo
7.–12. místo ... Eliška Racková (sekunda) ... Pythagoriáda, kategorie 7. ročník, okresní kolo
13.–14. místo ... Sára Pánovová (sekunda) ... Pythagoriáda, kategorie 7. ročník,okresní kolo
15.–19. místo ... Filip Vycpálek (sekunda) ... Pythagoriáda, kategorie 7. ročník, okresní kolo
15.–19. místo ... Martin Relich (sekunda) ... Pythagoriáda, kategorie 7. ročník, okresní kolo
15.–19. místo ... Ester Volfová (sekunda) ... Pythagoriáda, kategorie 7. ročník, okresní kolo
15.–19. místo ... Victoria Amálie Podroužková (sekunda) ... Pythagoriáda, kategorie 7. ročník, okresní kolo
3.–4. místo ... Lucie Kubášová (tercie) ... Pythagoriáda, kategorie 8. ročník, okresní kolo
5. místo ... Štěpán Vrzák (tercie) ... Pythagoriáda, kategorie 8. ročník, okresní kolo
6.–7. místo ... Veronika Vagašiová (tercie) ... Pythagoriáda, kategorie 8. ročník, okresní kolo
3. místo ... Kristian Vagaši (kvarta) ... úspěšný řešitel, Pythagoriáda, kategorie 9. ročník, okresní kolo
9.–10. místo ... Klára Mrázová (kvarta) ... Pythagoriáda, kategorie 9. ročník, okresní kolo
12.–17. místo ... Pavla Popovičová (kvarta) ... Pythagoriáda, kategorie 9. ročník, okresní kolo
18.–19. místo ... Tereza Valkovičová (kvarta) ... Pythagoriáda, kategorie 9. ročník, okresní kolo
153. místo z 254 ... Kristian Vagaši (kvarta), Lucie Kubášová a Anna Johanová (tercie), Eduard Bräuner (sekunda) ... matematická soutěž MaSo, celorepublikové kolo
7. místo ... Tomáš Seifert (septima), Adéla Dundrová (kvinta), Kristian Vagaši (kvarta), Ondřej Kot a Ondřej Bílek (2.A) ... pIšQworky, oblastní kolo
1. místo ... Lucie Kubášová (tercie) ... Chemická olypiáda, kategorie D, okresní kolo
2. místo ... Kristián Vagaši (kvarta) ... Chemická olypiáda, kategorie D, okresní kolo
9. místo ... David Fleischmann (tercie) ... Chemická olypiáda, kategorie D, okresní kolo
11. místo ... Anna Johanová (tercie) ... Chemická olypiáda, kategorie D, okresní kolo
2. místo ... Matyáš Končel (sekunda) ... Biologická olympiáda, kategorie D, okresní kolo
83. místo ... Tereza Hajšlová (prima) .... Matematická soutěž Pangea, umístění v kraji (z 643)
45. místo ... Matyáš Končel (sekunda) ... Matematická soutěž Pangea, umístění v kraji (z 558)
46. místo ... Kryštof Harant (tercie) ... Matematická soutěž Pangea, umístění v kraji (z 583)
19. místo ... Mia Holčáková (kvarta) ... Matematická soutěž Pangea, umístění v kraji (z 504)
1. místo ... Matyáš Končel (sekunda) ... Matematický klokan, kategorie Benjamín, umístění v okrese
3. místo ... Dominik Worth (prima) ... Matematický klokan, kategorie Benjamín, umístění v okrese
1. místo ... Kristian Vagaši (kvarta) ... Matematický klokan, kategorie Kadet, umístění v okrese
2. místo ... Lucie Kubášová (tercie) ... Matematický klokan, kategorie Kadet, umístění v okrese
7. místo ... Jan Peca (2.A) ... Matematický klokan, kategorie Junior, umístění v okrese
9. místo ... Lucie Vrabcová (kvinta) ... Matematický klokan, kategorie Junior, umístění v okrese
10. místo ... Marie Hovorková (sexta) ... Matematický klokan, kategorie Junior, umístění v okrese
1. místo ... Jan Pastýřík (oktáva) ... Matematický klokan, kategorie Student, umístění v okrese
2. místo ... Daniel Příbrský (4.A) ... Matematický klokan, kategorie Student, umístění v okrese
3. místo ... Ondřej Bursík (septima) ... Matematický klokan, kategorie Student, umístění v okrese
4. místo ... Luca Mallica (4.A) ... Matematický klokan, kategorie Student, umístění v okrese
7.–8. místo ... Aleš Novák (3.A) ... Matematický klokan, kategorie Student, umístění v okrese
9.–10. místo ... Karolína Petránková (3.A) ... Matematický klokan, kategorie Student, umístění v okrese
8. místo ... Ondřej Bursík (septima) ... Fyzikální olympiáda, kategorie B, krajské kolo
10. místo ... Michal Škoudlil (septima) ... Fyzikální olympiáda, kategorie B, krajské kolo
15.–16.. místo ... Martin Dolniak (sexta) ... Fyzikální olympiáda, kategorie C, krajské kolo
11. místo ... Matyáš Končel (sekunda) ... Biologická olympiáda, kategorie D, krajské kolo
5. místo ... Kristian Vagaši (kvarta) ... Biologická olympiáda, kategorie C, okresní kolo
7. místo ... Lucie Kubášová (tercie) ... Biologická olympiáda, kategorie C, okresní kolo
10. místo ... Adéla Hrbková (tercie) ... Biologická olympiáda, kategorie C, okresní kolo
36. místo ... David Tuhý (sexta) ... Biologická olympiáda, kategorie B, krajské kolo
39. místo ... Adéla Dundrová (kvinta) ... Biologická olympiáda, kategorie B, krajské kolo
7. místo ... Lucie Kubášová (tercie) ... Chemická olympiáda, kategorie D, krajské kolo
8. místo ...Kristian Vagaši (kvarta) ... Chemická olympiáda, kategorie D, krajské kolo
16. místo ... Jan Peca (2.A) ... Chemická olympiáda, kategorie C, krajské kolo
8. místo ... Ondřej Bursík (septima) ... Chemická olympiáda, kategorie B, krajské kolo
10. místo ... Petr Šašek (3.A) ... Chemická olympiáda, kategorie B, krajské kolo
SPOLEČENSKOVĚDNÍ SOUTĚŽE
1. místo ... Michal Fikrt (2. A) ... Dějepisná olympiáda, kategorie II., okresní kolo
5. místo ... Tobiáš Kroupa (septima) ... Dějepisná olympiáda, kategorie II., okresní kolo
7. místo ... Adam Werner (4. A) ... Dějepisná olympiáda, kategorie II., okresní kolo
3. místo ... Tobiáš Vitoušek (kvarta) ... Dějepisná olympiáda, kategorie I., okresní kolo
6. místo ... Dominik Worth (prima) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie A, okresní kolo
11. místo ... Alexandra Šidelková (prima) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie A, okresní kolo
3. místo ... Matyáš Končel (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie B, okresní kolo
9. místo ... Tomáš Malíček (sekunda) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie B, okresní kolo
6. místo ... David Fleischmann (tercie) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie C, okresní kolo
8. místo ... Sofie Serdulová (tercie) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie C, okresní kolo
1. místo ... Ondřej Bursík (septima) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie D, okresní kolo
4. místo ... Jiří Jan Šulc (septima) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie D, okresní kolo
6. místo ... Karolína Bártíková (septima) ... Zeměpisná olympiáda, kategorie D, okresní kolo
SPORTOVNÍ SOUTĚŽE
6. místo ... přespolní běh, okresní kolo, mladší a starší žákyně
3. místo ... stolní tenis, okresní kolo, starší žáci
2. místo ... stolní tenis, okresní kolo, starší žákyně
1. místo ... stolní tenis, okresní kolo, SŠ dívky
4. místo ... stolní tenis, okresní kolo, SŠ chlapci
4. místo ... basketbal, okresní kolo, SŠ dívky
2. místo ... florbal, oblastní kolo, mladší žáci
3. místo ... florbal, okresní kolo, mladší žáci
2. místo ... kopaná, okresní kolo, SŠ chlapci