Mgr. Jan Novák

úterý, 01 říjen 2019 07:29

ŠPANĚLSKO 2019

Španělskou zemi já mám rád, o Španělsku si zpívám, mám rád vůni jeho zahrad, ve snu ji cítívám. Nikdy jsem v Madridu nebyl, ba ani ne v Seville, rozpomenu se stěží, kde Barcelona leží, vím však, že to tam krásný je...  A nejen text panů Voskovce a Wericha vyjadřuje pohodu a příjemnou atmosféru země, kterou jsme společně navštívili. Bylo to nejen zajímavé, ale i inspirativní. Všem se moc líbilo. Děkujeme za organizaci a přípravu. Těšíme se již dnes na další toulky po Pyrenejském poloostrově. Více foto FB školy.

 

neděle, 16 prosinec 2018 18:25

Drážďany 2018

Dnes již tradiční návštěva předvánočních Drážďan spojená s prohlídkou Muzea hygieny se uskutečnila ve čtvrtek 13. 12. 2018. Žáci 3. A a SEPTIMY vyrazili za zajímavým zážitkem, jakým pobyt v expozici Muzea hygieny bezpochyby je. Poté následovala komentovaná prohlídka historického centra barokní perly na Labi. Nové informace k bohaté historii metropole Saska určitě každého zaujaly. Pak už zbývaly jen dvě hodiny na osobní procházku po městě. Kroky většiny z nás vedly na tradiční vánoční trh na náměstí Altmarkt. Ochutnat tolik typické svařené víno, německy Glühwein, a také pravý německý bratwurst bylo nezbytné. Někomu se podařilo nakoupit i pár vánočních dárků. K pohodě celého dne přispělo i příjemné mrazivé počasí a dobrá nálada všech účastníků. Děkujeme našim žákům za příkladné vystupování. Tak se už dnes těšte, druháci!

pátek, 30 listopad 2018 21:12

Důležitá informace

Vážení rodiče,

v souvislosti s přetrvávajícími technickými problémy při vstupu do elektronické klasifikace a komunikace rozhodlo vedení školy o změně technické podpory. Pro spojení s Vámi bude využíván systém Bakaláři (škola ho využívá pro evidenci žáků) kompatibilní s Vašimi přístroji (počítače, mobilní telefony, tablety). V současné době probíhá nákup a aktivace nového modulu tohoto systému. Následně plánujeme zahájení zkušebního provozu ve vybraných třídách – prima a tercie, během prosince až ledna přistoupí třídy sekunda a kvarta, od 2. pololetí (1. 2. 2019) by pak mohly být přístupny i všechny zbývající třídy. O všech podmínkách přechodu budete včas vyrozuměni. Současně bude i nadále v provozu stávající systém, který bude odpojen až v momentě úplného přechodu na systém nový. Věříme, že se nám tímto podaří dosáhnout vyšší kvality Vaší informovanosti.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaše případné podněty a připomínky.

S pozdravem                                                        

Mgr. Jan Novák, ředitel školy

AKTUÁLNĚ Z GYMNÁZIA

 
 

Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.