neděle, 23 duben 2023 13:11

Okresní kola biologické olympiády (kategorie C a D)

Napsal(a)
Okresní kola biologické olympiády (kategorie C a D) https://www.natur.cuni.cz/biologie/biologicka-olympiada/aktualni-rocnik

Dne 30. 3. 2023 proběhlo na 10. ZŠ v Mostě okresní kolo biologické olympiády kategorie D. Naši školu reprezentovali žáci sekundy – Matyáš Končel a Stella Krejcarová, která soutěžila mimo pořadí. Matyáš Končel se umístil na krásném 2. místě a postupuje do krajského kola, které se bude konat 25. 5. 2023. Všichni mu držme palce!

V pondělí 17. 4. 2023 se konalo na 10. ZŠ v Mostě okresní kolo biologické olympiády kategorie C. Za naši školu soutěžili Kristian Vagaši (kvarta) a Lucie Kubášová s Adélou Hrbkovou z tercie. Kristian Vagaši se umístil na 5. místě a stává se náhradníkem pro krajské kolo. Lucie Kubášová byla na 7. místě a Adéla Hrbková na 10. místě.

Všem děkuji za vzornou reprezentaci školy!

Číst 395 krát

Nejnovější od Mgr. Tereza Mutlová

AKTUÁLNĚ Z GYMNÁZIA